Email: czesc@roarplants.pl

Wysyłka

Roślinki

Paczki roślinkowe wysyłamy w poniedziałki i wtorki

Dlaczego?

W ten sposób dbamy o ich bezpieczeństwo. Zależy nam, aby rośliny dotarły do Ciebie całe i zdrowe, najszybciej jak to możliwe. Wysyłając je w inny dni tygodnia, na przykład w środę, paczka mogłaby nie dotrzeć do piątku. Rośliny musiałaby spędzić weekend w magazynie kurierskim, czego mogłyby nie przetrwać. Nie chcemy tego prawda?

Zakupione rośliny możemy wysłać w inne dni tylko i wyłącznie na Twoją wyraźną prośbę (możesz nam to napisać w komentarzu do zamówienia). Jednak paczkę wysyłamy na Twoje ryzyko – istniej możliwość, że roślina nie przetrwa przechowywania w nieadekwatnych warunkach na magazynie lub zostanie uszkodzona. W takie sytuacji przesyłka nie podlega reklamacji.

Inne ważne kwestie:

  • Zakupione w Sklepie Towary są wysyłane na terenie Polski za pośrednictwem kuriera Inpost oraz Paczkomatów Inpost. Wysyłka do innych krajów Unii Europejskiej odbywa się za pośrednictwem kuriera DPD.

Czas dostawy

Czas dostawy nie powinien wynieść więcej niż 14 dni, jednak nasze paczki staramy się wysłać jak najszybciej.

  • Jeśli zamówisz roślinkę w poniedziałek prawdopodobnie wyślemy ją w kolejnym dniu roboczym. Powinna do Ciebie przyjechać w ciągu kolejnych 1-3 dniach.
  • Jeśli zamówisz roślinkę w inny dzień tygodnia (wtorek-niedziela), roślinka zostanie do Ciebie wysłana w najbliższy poniedziałek lub wtorek i powinna dotrzeć jeszcze przed weekendem.
  • Paczki bez roślin wysyłamy następnego dnia, w którym zostało złożone zamówienie. Zazwyczaj czas realizacji wynosi do 48 godzin.

Inne ważne kwestie:

  • Czas realizacji Zamówienia jest liczony od momentu uzyskania zaksięgowania płatności.
  • Na termin dostawy Towaru składa się czas kompletowania Towaru oraz czas dostawy Towaru przez przewoźnika w sumie maksymalnie 14 dni roboczych. Dostawa następuje wyłącznie w Dni Robocze.
  • Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia wynikające z winy przewoźnika.

Jak pakujemy

Less waste

Nasze przesyłki staramy się pakować less waste, to oznacza że wykorzystujemy akcesoria z recyklingu oraz używane wcześniej kartony. W miarę możliwości minimalizujemy zużycie taśmy, folii i nieekologicznych wypełniaczy. Jako podstawy do pakowania przesyłek używamy ekologicznego skropaku oraz papieru.

Wysyłka zimą

Zimą rośliny zabezpieczamy dodatkowo owatą oraz dołączamy do paczek heatpack. To ogrzewcz, który zapewnia roślinom ciepło na czas podróży.