Email: czesc@roarplants.pl

O nas

Jesteśmy Roar Plants i zazieleniamy polskie wnętrza. Robimy to
z myślą o środowisku, dlatego staramy się wykorzystywać jak najwięcej
ekologicznych rozwiązań.

W naszej szkółce zupełnie zrezygnowaliśmy z torfu, większość roślin uprawiamy w podłożu wulkanicznym lub kokosie.

W asortymencie sklepu znajdziecie wyjątkowe rośliny kolekcjonerskie z rodziny Araceae, takie jak monstery i philodendrony oraz akcesoria do ich uprawy.

Nasza idea

Sprzedaż roślin to nie wszystko, w Roar Plants robimy o wiele więcej!

Zdrowe rośliny

Wysyłamy wyłącznie zdrowe rośliny. Bardzo dbamy o prewencję przeciwko pasożytom. W szkółce regularnie rozwieszamy dobroczynne roztocza oraz używamy innych, ekologicznych metod zapobiegania pasożytom. Każda roślina przed wysyłką jest sprawdzana pod kątem chorób i insektów.

Pakowanie paczek

Wszystkie przesyłki pakujemy z ideą less waste. Staramy się ograniczać plastik, a duża część wykorzystywanych przez nas materiałów pochodzi z recyklingu. W sklepie używamy papieru z makulatury oraz ekologicznego skropaku. Pomimo ekologicznych rozwiązań, rośliny czują się bezpiecznie w podróży.

Wyselekcjonowane okazy

Jesteśmy niedużym, rodzinnym sklepem. Oferowane przez nas rośliny, to w większości nadwyżki z naszej prywatnej kolekcji. Wyselekcjonowane i wypielęgnowane. Nie znajdziesz tu zaniedbanych roślin z hurtowni, stawiamy wyłącznie na rośliny najlepszej jakości.

Wsparcie

Chcemy, aby nasze rośliny były szczęśliwe w nowych domach. Dlatego w każdej paczce umieszczamy instrukcję obsługi, jak obchodzić się z sadzonką. Tworzymy również dużo treści, które wspierają początkowych roślinnych rodziców.

Roślinny support

Nasz kontakt z Tobą nie kończy się na wysyłce paczek. Prowadzimy roślinny support i służymy pomocą w problemowych sytuacjach. Jeśli po jakimś czasie z roślinką dzieje się coś złego, zawsze staramy się pomóc. Wystarczy napisać do nas na czacie i opisać swój problem.

Wysoka jakość

W pielęgnacji używamy wyłącznie podłoży wysokiej jakości i profesjonalnych nawozów. Sprzedajemy jedynie dobrze ukorzenione sadzonki. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz zdrową i silną sadzonkę, która szybko adaptuje się do nowych warunków.

Koniecznie sprawdź naszą bazę wiedzy

Jak powstaliśmy?

Roar Plants to firma rodzinna. Pewnego dnia zamarzyliśmy, aby stworzyć miejsce pełne zieleni i dzielić się nią z innymi. Chcieliśmy również, aby to miejsce wspierało naturalne produkty i drobne firmy. Pragniemy dzielić się z Wami produktami, które są w zgodzie z naszymi wartościami i przyrodą. Mieszkamy w niewielkim mieście na Mazurach, postanowiliśmy więc, że wszystkie nasze produkty będziecie mogli kupić online, nie opuszczając swojej domowej dżungli.

Kto tworzy Roar plants?

MONIKA

To prawdziwy, roślinny freak i to właśnie ona z największą czułością zajmuje się roślinami, które do Was wysyłamy. W wolnym czasie pisze roślinnego bloga o nazwie Stacjaplantacja oraz prowadzi konto na Instragramie o tej samej tematyce i nazwie.

MARCIN

To on zajmuje się wszystkimi technicznymi sprawami w naszym sklepie. Dba o sprawne działanie strony, dzięki czemu możecie robić zakupy siedząc wygodnie w domu. Odpowiada również za marketing, możliwe, że właśnie dzięki niemu tutaj trafiliście.

HAS

To właśnie on stoi na straży najwyższej jakości wszystkich naszych produktów. Odpowiada za kontakt z klientem oraz prowadzi roślinny support. Do niego trafiają również wszystkie wnioski o reklamacje i zwroty. Bez obaw, nigdy niczego nie gubi.